Dnes je 28. února 2021

VYFOŤTE DĚTI POD VODOU ČI VE VODĚ

VYFOŤTE DĚTI POD VODOU ČI VE VODĚ

Milují vaše děti vodu? Dlouho je přemlouváte, než je vůbec dostanete z bazénu, rybníka či moře ven? Pak je tato soutěž určena právě pro vás :-)

PODMÍNKY FOTOSOUTĚŽE:

Podmínkou pro zařazení do soutěže je zaslání jedné soutěžní autorské fotografie prostřednictvím vaší e-mailové adresy na e-mail knihovna@jedovnice.cz, zaslání kontaktních údajů (jméno zákonného zástupce, adresa, jméno a věk dítěte) a název fotografie. Není podmínkou, že soutěžící musí být z Jedovnic!

* Soutěž začíná 1. 6. 2016 a končí 31. 8. 2016 včetně.

* Výběr tří vítězných fotografií provede odborná porota složená z jedovnických fotografů: Miloš Nejezchleb a Kamil Štrait.

* Vyhlášení výsledků: 12. září 2016 prostřednictvím jedovnického infokanálu a uveřejněním na našem webu a kulturních stránkách Jedovnic. Výherci budou kontaktování přes e-mail a odměna jim bude předána osobně v místní knihovně.

* Fotosoutěže se nesmí zúčastnit organizátoři (knihovnice), odborná porota a jejich rodinní příslušníci.

Zasláním fotografie poskytuje účastník fotosoutěže organizátorovi právo využívat fotografii všemi zákonem dovolenými způsoby užití, nejen v rámci fotosoutěže a její propagace, ale i pro účely propagace či propagace jím poskytovaných služeb. Tato licence se poskytuje jako bezúplatná, časově a územně neomezená, k neomezeným způsobům užití za strany organizátora. Organizátor není povinen toto oprávnění využít. Organizátor nepřebírá přijetím soutěžních fotografií jakoukoli odpovědnost za obsah fotografií, porušení práv třetích osob jejich zobrazením na fotografii či užitím fotografie za strany organizátora v dobré víře v souladu s těmito podmínkami.

30.5.2016 vložil JM

Úřední deska

Celá úřední deska
Usnesení zastupitelstva
Usnesení rady

Smlouvy

Informační média

Ostatní

  • Víte jak se zachovat při mimořádných událostech?
  • Portál krizového řízení pro JmK
  • Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatel