Dnes je 20. září 2021

Informace k analogovým programům na KTV!

Informace k analogovým programům!  
O víkendu dosloužilo zařízení,  které převádělo na analogový signál program ČT 24. Vzhledem k tomu, že městys investuje do digitálního přenosu, nebudou analogové programy z finančních důvodů již opravovány. Protože se ale jedná o důležitý zpravodajský kanál, bude pro něho použito stávající zařízení pro Novu Cinemu.
To znamená, že Novu Cinemu již analogově nenaladíte. 
 
Jak sami víte, analogově již přestaly vysílat cizí satelitní programy, stejně tak jako pozemní programy slovenské. Pořízení set-top boxu stojí cca 500 Kč. Bez něho (nebo digitálního televizního přijímače) se od konce srpna už nepodíváte ani na Večerníček, který ČT přesune z ČT 2 na nový dětský kanál ČT Déčko. Tento dětský kanál bude součástí multiplexu č. 7, který budeme koncem srpna mít v naší KTV díky vstřícnosti zastupitelstva (finance) a vedení průmyslovky (dálkový příjem z Brna jako je tomu u TV Fanda a Telka).
 
Koncem srpna nám společně s ČT Déčko přibudou i programy ČT 1, ČT 2 a ČT SPORT ve vysokém rozlišení, tedy varianty v HD. Zároveň bude do digitální nabídky zařazena TV Noe, kterou lze dnes naladit jen analogově.

15.7.2013 vložil JM

Úřední deska

Celá úřední deska
Usnesení zastupitelstva
Usnesení rady

Smlouvy

Informační média

Ostatní

  • Víte jak se zachovat při mimořádných událostech?
  • Portál krizového řízení pro JmK
  • Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatel