Dnes je 23. září 2021

Placená inzerce - nezávazné porovnání

Úspory za energie pro občany

Vzhledem ke stále vysokým cenám energií mají i občané Jedovnic, podobně jako některá další města a obce, možnost ušetřit na ceně za elektrickou energii a zemní plyn prostřednictvím elektronické aukce.

Sdružením jednotlivých domácností společně vytvoříme pro dodavatele zajímavý objem, o který poté budou soutěžit a předhánět se ve svých nabídkách. Vítězem se pak v této průhledné veřejné soutěži stane ten, kdo nabídne nejnižší cenu.

Občané se touto cestou vyhnou jednání s podomními prodejci, kteří jim nabízejí „mezi dveřmi“ nejasné smlouvy, kdy logicky vychvalují všechny výhody nové smlouvy a často zatají skryté poplatky, sankce apod.

Občané, kteří se elektronické aukce zúčastní nic neriskují. Pro občany je tato služba zcela ZDRAMA a NEZÁVAZNĚ. Náklady uhradí po skončení e-aukce vítězný dodavatel. Občan s odborníkem pořadatelské firmy jen vyplní jednoduchou naprosto NEZÁVAZNOU poptávku. Po zjištění vítězného dodavatele s nejnižší cenou se lehce vypočte Vaše úspora, teprve po posouzení její „zajímavosti“ pro Vás se rozhodnete, zda podepíšete smlouvu s novým dodavatelem. V případě kladného rozhodnutí za Vás vyřešíme i všechny administrativní kroky spojené s převodem.

Čím více občanů se do společného nákupu zapojí, tím zajímavějším zákazníkem pro energetické společnosti budeme. Využijte této příležitosti spojit svůj nákup energií s ostatními občany a ušetřit.

Zájemci o nezávaznou účast v elektronické aukci se mohou dostavit do budovy kina v Jedovnicích
od 5. 3. do 17. 3. 2014 vždy v pondělí a středu v době od 15 do 18 hodin.
Vezměte si sebou
kopií posledního ročního vyúčtování a kopii platné smlouvy se současným dodavatelem energií. ( Elektřina i plyn).

Informační schůzka pro občany se uskuteční rovněž v sále kina v Jedovnicích v úterý 4. 3. 2014
od 17 hodin.

Zve zkušená firma B4F Czech Republic

24.2.2014 vložil JM

Úřední deska

Celá úřední deska
Usnesení zastupitelstva
Usnesení rady

Smlouvy

Informační média

Ostatní

  • Víte jak se zachovat při mimořádných událostech?
  • Portál krizového řízení pro JmK
  • Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatel