Dnes je 20. září 2021

Sbírka víček od PET lahví pro nemocnou Jasmínku

SBÍREJTE VÍČKA OD PET LAHVÍ

Naše knihovna se zapojila do sběru víček od PET lahví, které pomohou rodičům nemocné Jasmínky z Brna nakoupit speciální kočárek, sedačku a další pomůcky. Krabici na sběr víček najdete v knihovně v Jedovnicích, Havlíčkovo náměstí 311. Sběr probíhá do 30. dubna 2015.

 

Již více než osm měsíců se šestiletá Jasmínka zotavuje z těžkého úrazu hlavy poté, co ji na přechodu srazilo auto. Dlouho byla v umělém spánku a následně v tzv. vigilním kómatu. Po malinkých krůčcích se postupně navrací zpět. V současné době vnímá a reaguje na podněty, umí omezeně komunikovat pomocí kývání hlavy, hlas zatím neumí použít. Vědomý pohyb a schopnost držení těla jsou minimální. Svůj stav snáší statečně, ráda se usmívá a hodně se snaží. Jasmínku
a všechny její blízké čeká dlouhá cesta, s přáním alespoň částečného uzdravení. Nyní je důležitá všestranná rehabilitace a dle možností i běžný život. K tomu všemu je třeba mnoha zařízení a pomůcek (speciální kočárek, sedačka, polohovací postel, další podpůrné a rehabilitační pomůcky).

Vám všem, kteří chcete pomoci a zapojíte se, předem děkujeme.

https://www.facebook.com/events/811575732215539/?source=1 dle možností i běžný život. K tomu všemu je třeba mnoha zařízení a pomůcek (speciální kočárek, sedačka, polohovací postel, další podpůrné a rehabilitační pomůcky). Předem ze srdce děkujeme všem, kteří nám chtějí a mohou pomoci.dle možností i běžný život. K tomu všemu je třeba mnoha zařízení a pomůcek (speciální kočárek, sedačka, polohovací postel, další podpůrné a rehabilitační pomůcky). Předem ze srdce děkujeme všem, kteří nám chtějí a mohou pomoci.

15.1.2015 vložil JM

Úřední deska

Celá úřední deska
Usnesení zastupitelstva
Usnesení rady

Smlouvy

Informační média

Ostatní

  • Víte jak se zachovat při mimořádných událostech?
  • Portál krizového řízení pro JmK
  • Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatel