Dnes je 23. září 2021

Fotbal - výsledky

Výsledky viz více.

Mladší žáci:
SK Jedovnice - Cetkovice 9 : 0 (4 : 0)

Branky: 4x Michal Mlčoušek, 2x Jan Buchta, 1x Václav Pernica, 1x Karel
Pernica, 1x Martin Doležel.

Poslední podzimní zápas se klukům moc povedl. Zlepšovali se zápas od zápasu, věřme, že v tom budou pokračovat i na jaře. V tomto utkání výborně zvládli hru a soupeři nedali žádnou šanci. Svou první branku za naši "reprezentaci" si vstřelil Martin Doležel - a byla výstavní .

Předehrávka jara:

SK Jedovnice A - Kořenec 3 : 1 (3 : 0)

Branky: Borek 2, Janda

Místo Martina na bílém koni k nám přijel v neděli Kořenec. Bylo co oplácet, a tak jsme pro jistotu hned v první půli předehrávaného jarního kola nasázeli soupeři 3 góly. Dvakrát rozvlnil síť Víťa Borek, jeden gól přidal Janda. Ve 2. části zápasu se pohoršil jak obraz hry, tak klimatické
podmínky. Zraněného Toncera vystřídal v brance Pavel Pešička - a vedl si víc než suverénně. Jinak se už nic moc neudálo, nepočítám-li vůči nám přísně nařízenou penaltu. Fotbalový podzim skončil a my se uložili k zimnímu spánku na 9. příčce tabulky se ziskem 19 bodů.( Sen o loňském podzimu, kdy jsme s 22 body skončili na 4. místě, by jako motivace pro jaro nebyl vůbec špatný...)

Mužstvo ml. žáků
skončilo na 7. místě, skóre 42:35 ,15 bodů , kdy jsme 5x zvítězili a 6x byli poraženi. Nejlepším střelcem se stal Michal Mlčoušek s 28 brankami. Věkově patří toto mužstvo z valné většiny do st.přípravky, proto byla soutěž pro mnohé hráče velice náročná.
Přesto se s touto situací vyrovnali, bojovali s snažili se o co nejlepší výkon. Poctivost a svědomitost v tréninku se určitě projeví. Díky tomu se
určitě dočkáme i zlepšených výkonů.

Trenéři Buchta J. a Kotouček J.

12.11.2012 vložil JIK B

Úřední deska

Celá úřední deska
Usnesení zastupitelstva
Usnesení rady

Smlouvy

Informační média

Ostatní

  • Víte jak se zachovat při mimořádných událostech?
  • Portál krizového řízení pro JmK
  • Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatel