Dnes je 5. července 2020

Fotbal - výsledky

SK Jedovnice – Doubravice   1 : 1   ( 1 : 1 )

Branka:  Martin Tajnai

Premiérové domácí  utkání sice přilákalo pěkný počet natěšených diváků, jinak se ale na tento zápas zřejmě příliš v dobrém vzpomínat nebude. Hned v úvodu jsme se rozloučili s dlouholetou oporou našeho týmu, Patrikem Kalou, který se rozhodl ukončit svoji aktivní činnost v SK. Ani jsme nestačili vstřebat  tento emotivní okamžik a prohrávali jsme 0 : 1. Aby toho nebylo málo, koncem prvního poločasu přišlo vážné zranění Jendy Sedláčka, kterého odvezl vůz záchranné služby, což na náladě nikomu nepřidalo. Martin Tajnai sice do poločasu stav srovnal,ve druhé části jsme se gólu ale nedočkali, k dovršení všeho špatného Martin Tajnai neproměnil penaltu a pár minut poté byl dokonce vyloučen. A protože ani rozhodčí neměl svůj den, dá se říct, že toho pěkného jsme si opravdu moc neužili. Byl to hodně zvláštní zápas…

SK Jedovnice B – Doubravice B  2 : 5  ( 2 : 2 )
Branky: Borek, Mikluš