Fotbal - výsledky

Mladší žáci: ( hráno minulý týden)
SK Jedovnice – Cetkovice   4 : 1   ( 0 : 0)

Branky: David Kučera 3, Martin Doležel – David Letfus

Na to, že kluci hráli poprvé „naostro“, se předvedli v dobrém světle, měli více ze hry. Všichni se prostřídali a vyzkoušeli svou techniku a rychlost. . Soupeř přijel vyzbrojen vysokým brankářem, přesto se nám ho podařilo  4x překonat. Hrálo se za krásného podzimního počasí a  podívat se přišlo  poměrně hodně fanoušku, kteří naše hráče podpořili. Kluci, tak ať se daří i nadále!

Starší žáci:
Rudice/Jedovnice -  Sloup/Vysočany  5 : 1

Branky: 2x Kučera, 2x Magda, Matuška

Na toto utkání, které bylo odehráno na rudickém hřišti, jsme se dobře připravovali, což se vyplatilo. Hrálo se na podmáčeném trávníku , chvílemi pršelo. Utkání stálo kluky hodně sil, odměnou bylo jednoznačné vítězství. Snaha o kombinační fotbal byla poznamenána těžkým terénem, přesto jsme byli neustále u míče a snažili se hrát „po zemi“. První půli s námi soupeř držel krok, ve druhé půlce jsme už jasně dominovali. Zejména posledních 15 minut jsme si vytvořili obrovský tlak a soupeře doslova rozebrali. Ten hrozil zejména z brejků, do vyložených šancí jsme ho ale nepustili. Všichni hráči zaslouží za předvedený výkon pochvalu a povzbuzení do dalších zápasů. Jen tak dál!

Trenéři:Buchta,Stupinský

Sloup – SK Jedovnice A   1 : 5  ( 0 : 3 )
Branky: Kamil Vintr, Martin Tajnai, V. Borek, vlastní (připsáno Martin Tajnai), T. Blatný
Víkend přinesl hodně vody, tudíž zrušení mnoha zápasů, naši ale patřili k těm šťastlivcům, kteří svůj zápas odehráli. Nastoupili ve sloupském dolíku proti soupeři, který jen vzdáleně připomínal „staré zlaté  časy“. Sloupská kopaná paběrkuje a už po prvních minutách bylo jasné, že zrovna na nás se Sloup „nechytí“. Naopak už v první půlce „chytil“ trojku, to když Kamil nezaváhal, Mates  nezapomněl a Bob se připomněl…V úvodu druhé půle se Sloupští sice trefili, ke své smůle za záda vlastního gólmana – 0 : 4. Matador Škvarenina se vybičoval ke snížení na 1 : 4, tento čin byl ale po zásluze potrestán pátou brankou, kterou se blýskl Tom Blatný – a bylo vymalováno!