Dnes je 23. září 2021

Fotbal - výsledky

Mladší žáci:   Jedovnice/Rudice  – Šošůvka   8 : 0   ( 4 : 0 )
Branky: Karel Pernica 3, Kučera David 2, Rostislav Vymazal, Tomáš Kuběna, Martin Doležel

I když jsme i v tomto zápase zvítězili vysokým rozdílem, neměli kluci po zápase dobrý pocit ze hry, cítili, že těch branek mohlo být daleko víc. Ono se ale hraje velice těžko proti „mužstvu“ plném mladých krásných slečen. Vítězství 8 : 0 je však skvělé, radost nám trošku kazí zranění Honzíka Buchty (nalomená klíční kost). Touto cestou mu přejeme brzké uzdravení, Honza patří k oporám našeho týmu a v dalších zápasech by chyběl.

 

SK Jedovnice B – Cetkovice 3 : 1  ( 2 : 1 )
Branky: Fránek, Gryc, Nejezchleb

SK Jedovnice A  – Vilémovice A
Branky: Víťa Borek 3, Jan Gromský 2, Kamil Vintr  

Ke správnému derby patří jiskřivá atmosféra, hodně gólů, pěkný fotbal, pak také troška emocí a samozřejmě nervičky. Toho všeho jsme si užili v tomto zápase měrou vrchovatou. V 15´ jsme vedli 2 : 0  a netušili, že už o šest minut později budeme o gól prohrávat. Na tomto bleskovém zvratu měla lví podíl ústřední postava hostujícího celku - Jiří Vorlický. Byla to chladnější sprcha než proudy deště z šedých mraků nad námi. Naše mužstvo ukázalo svoji sílu a během pár minut se začalo jedovnické fotbalové nebe vyjasňovat ! 25´ – Gromský 3 : 3, 45´ - Vintr 4 : 3, 61´- Gromský 5 : 3 a konečné slovo v podobě šestého gólu neměl nikdo jiný než Víťa Borek, který ke svým dvěma úvodním trefám přidal gól třetí, „hattrickový“ -  a vyšvihl se tak do čela střelců celé soutěže! Přičteme-li excelentní výkon celého mužstva, podtržený nasazením a  obětavostí, je to ve výsledku  2. místo v tabulce a mně nenapadá jiná věta než: „Klobouk dolů, pánové…“  

1. Lipůvka                      16 bodů ( zápas k dobru)
2. SK JEDOVNICE         16 bodů
3. Vilémovice                 15 bodů
4. Vysočany                  13 bodů
-----------------------------------------------
14.   Vavřinec                14 bodů

- Kou -

 

Starší žáci: Adamov – Rudice/Jedovnice   2 : 10
Branky: 3 Kouřil, 2 Ledecký, 2 Stupinský, 2 Štěpánek, Kučera
Tento zápas se soupeřem, kterého dobře známe z přípravy, pro nás byl takovým “lepším tréninkem”, hráči dobře kombinovali a  vítězství mohlo být mnohem výraznější.  Zápas s takovými soupeři se špatně hodnotí,určitě mnohem těžší a zajímavější bude utkání, které nás čeká už ve čtvrtek s týmem Kuřimi. 
Trenéři: Buchta, Stupinský

 

22.9.2014 vložil JM

Úřední deska

Celá úřední deska
Usnesení zastupitelstva
Usnesení rady

Smlouvy

Informační média

Ostatní

  • Víte jak se zachovat při mimořádných událostech?
  • Portál krizového řízení pro JmK
  • Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatel