Dnes je 20. září 2021

Fotbal - 6x výsledky

Starší přípravka

SK Jedovnice – Kunštát/Olešnice A 7 : 19 (3 : 11 )
Střelci: Dvořák Tomáš 1, Hrivík 2, Hloušek 4

SK Jedovnice – Kunštát/Olešnice B 20: 0 (13: 0 )
Střelci: Hrivík 7, Dvořák Dominik 1, Tetur 4, Hloušek 5. Dvořák Tomáš 3
O víkendu sehrála starší přípravka dva zápasy, při kterých byla vidět velká bojovnost a touha vyhrát. V prvním zápase se jim moc nedařilo, ale druhý zápas si opravdu užili. Věříme, že se nás fotbalové štěstí bude držet „ jako klíště“.

- Tet -

Žijeme hrou "B" - Jedovnice/Rudice 5 . 4 ( 2 : 2 )
Branky: 2 Filip Štěpánek, 2 David Kučera  
V neděli 28. září jsme vyrazili na zápas do Kunštátu. Utkání začalo náporem domácích, naše obrana trošku zaspala. Dostali jsme rychlý gól, ale dokázali jsme se vzpamatovat a těžkému soupeři se postavit. První poločas skončil remízou. Do druhé půlky jsme vlétli s odhodláním a poprvé jsme vedli o branku. Domácím se ale začalo dařit a skórovali hned 3x po sobě. Když Filip Štěpánek přešel celé hřiště a úspěšně překonal domácího brankáře, žila v nás stále jiskřička naděje. Konec zápasu se ale nezadržitelně blížil a nám už se nepodařilo obranu soupeře překonat. Je třeba říct, že mužstvo Kunštátu bylo fyzicky i technicky lépe vybaveno. Věděli jsme, že narazíme na silný tým, i tak si ale myslím, že jsme neodehráli vůbec špatný zápas, vymstilo se nám pouze pár malých chybiček. Je to poučení pro příště. Vzhledem k tomu, že soupeř byl opravdu silný, je nutné pochválit kluky za velmi dobrý výkon.    

- Kub -

Starší žáci       Rudice/Jedovnice – Kuřim    6 : 1
Branky: Kouřil  3, Matuška 2, Kučera

Na rudickém hřiště jsme uvítali velmi kvalitního soupeře. Začátek zápasu se nám nepovedl, už v 5´ jsme prohrávali. Kluci se ale do zápasu brzy dostali, byli aktivnější, napadali soupeře a do poločasu zápas třemi brankami otočili. Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat v aktivitě, pomalu nám ale přece jen ubývaly síly.  Díky zabezpečené obraně jsme ale soupeře do vyložené akce nepustili, naopak jsme hrozili z brejků a přidali další tři branky. Naše vítězství je zcela zasloužené, je  povzbuzením do dalších zápasů a důkazem, že se můžeme rovnat i takovým kvalitním celkům.  

Trenéři: Buchta, Stupinský

 

 

Vilémovice B – SK Jedovnice B     1 : 6   ( 1 : 2 )
Branky: Lehotský 3, Nejezchleb 2, Milko

Šošůvka - SK Jedovnice A 5 : 2  (1:0)
Branky: Gromský, Lehotský

Václavské hody v Šošůvce byly odstarovány již v pátek tímto zápasem a ten zvládli domácí vskutku (po)hodově. Jejich stánek, „Krmelec aréna“, se změnil v pouťovou střelnici. To, že jsme hned v úvodu inkasovali, nás až tak nepřekvapilo, ( to už je tradice), doufali jsme ale v brzký zvrat. Ten se ale tentokrát nekonal. Domácí naopak přidali další dva góly. Jiskřička naděje nám svitla v okamžiku, kdy jsme díky brankám Gromského a Lehotského stáhli na rozdíl jednoho gólu, zhasla ale dřív než se stačila rozhořet. „Šófka“ totiž nelenila, okamžitě přidala další dva kousky a hodové veselí mohlo začít…Jak se říká: „Každý den není posvícení“. Pět je ale přece jen trošku moc …  

 - Kou -

29.9.2014 vložil JM

Úřední deska

Celá úřední deska
Usnesení zastupitelstva
Usnesení rady

Smlouvy

Informační média

Ostatní

  • Víte jak se zachovat při mimořádných událostech?
  • Portál krizového řízení pro JmK
  • Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatel