Dnes je 23. září 2021

Fotbal - výsledky

Starší žáci    Sloup/Vysočany – Rudice/Jedovnice    3  : 3
Branky: Kouřil, Štěpánek, Matuška
Dalo se tušit, že toto utkání nebude jednoduché, což se také potvrdilo. Viděli jsme emotivní, místy až zbytečně vyhecovaný zápas. Snažili jsme se o kombinační, nátlakovou hru, soupeř naopak velice dobře bránil. Jako první jsme inkasovali, do poločasu jsme výsledek otočili.Ve druhé půli jsme mírně polevili, čehož soupeř využil a šel do vedení.V posledních minutách jsme všechno vsadili na útok, zabojovali a zaslouženě vyrovnali.Po celé utkání jsme byli fotbalovějším týmem, chybělo nám ale trochu toho fotbalového štěstí.

Rudice/Jedovnice – Ráječko     18 : 0
Branky: Kouřil 6, Kučera 4, Magda 2, Buchta 2, Martinásek, Matuška, Štěpánek, Stupinský

V utkání se hrálo v podstatě na jednu branku, čemuž odpovídá i konečný výsledek, kdy některé šance nebyly ani využity. Viděli jsme mnoho pěkných fotbalových akcí, nutno ale přiznat, že soupeř byl fyzicky i věkově na jiné úrovni a do této kategorie musí ještě dozrát.

Trenéři: Buchta, Stupinský

Mladší žáci - Jedovnice/Rudice : Boskovice B 3 : 3 ( 1 : 2 )

Branky: Filip Štěpánek 3
Do utkání s celkem Boskovic jsme nastoupili s odhodláním přerušit jeho neporazitelnost, vrhli se do hry a bojovali jako lvi . Toto nadšení se brzy proměnilo v branku, soupeř ovšem dvěma góly výsledek otočil, na začátku druhé půlky pak skóroval ještě jednou. Kluci se ale dokázali vzchopit a v závěru dvoubrankový náskok zlikvidovat. Posledních 5 minut bylo nekonečných a hrálo se tzv. "na krev". Remízu bereme jako skvělý výsledek a ceníme si ho o to víc, přihlédneme-li ke skutečnosti, že byl soupeř posílen o hráče "A" týmu. Chyběla prostě troška toho pověstného štěstíčka. Pochvala patří všem za bojovnost i skvělou týmovou práci, divákům pak patří velký dík za účast a vynikající podporu!!!

Skalice n. Svitavou B - SK Jedovnice B 0 : 5 ( 0 : 1 )
Branky: Lehotský 5

Olešnice – SK Jedovnice A 2 : 4 ( 0 : 1 )
Branky: Víťa Borek, Kamil Vintr, Viktor Pernica, Martin Tajnai
Zatímco Jedovnice praskaly ve švech pod náporem rybolovných návštěvníků, "áčko" a jeho příznivci si odjeli „zalovit“ na opačnou stranu okresu - do Olešnice. Těžké to tu bývá vždycky! Tentokrát, vědomi si toho, že případný úspěch nás může katapultovat „hodně vysoko“, se čekal zápas ještě těžší. První půlka to potvrdila. „Jezdilo se nahoru dolů“, bohužel bez efektu. První „ulovenou rybou“ byl Bobův gól těsně před koncem prvního poločasu.
Ve druhé části předvedli naši kluci názorně „jak se to dělá, jak se to má...“ Kamil Vintr, Viktor Pernica a Mates Tajnai to tam bez rozpaků nasázeli – a stav 0 : 4 hřál víc než námořnický grog. Aby to nebylo zase až tak „nudné“, dovolili si domácí snížit na 2 : 4, což ale nic nemění na tom, že minimálně na týden se ujímáme vedení soutěže.