Dnes je 23. září 2021

Fotbal výsledky

Fotbalové jaro nezačalo pro starší přípravku podle očekávání! Natěšení po dlouhé zimě
jsme se utkali s naším níže postaveným sousedem v tabulce Adamovem. Vědomi si toho,
že zápasy s tímto soupeřem bývají velmi emotivní, jsme byli rozhodnuti nenechat domácím jediný bod.
Bohužel jsme se velmi spletli a domů si nepřivezli žádný. První poločas skončil poměrně nadějným výsledkem 5:4, i když jsme se na každý gól nadřeli a adamovští jen využili našich taktických chyb.
Ve druhém poločase se naplno projevila naše absence sehranosti a jakási „jarní únava“. A to hrál Adamov
pouze se dvěma střídajícími hráči. Prohráli jsme 10:5 a nemuseli jsme! Je to za námi. Naše první jarní góly dali
3x Karel Pernica, 1x Vašek Pernica a 1x David Kučera. Potrénujeme a další zápas doma s Lipůvkou
se předvedeme jako tým, který si zaslouží vyhrát!
-LK-

Ráječko B-Jedovnice B 6:3 (3:3)
Branky: Borek, Formánek, Nejezchleb

Kotvrdovice - SK Jedovnice A 1 : 5 ( 0 : 3 )
Branky: Gryc , Gromský, Pernica, Šot, Borek

Počasí se stalo , nejen v kopané, nejdiskutovanějším tématem letošního jara. Jako hlavní arbitr všech
soutěží odsouhlasilo až po třech týdnech způsobilost odehrát premierová utkání OP. V Kotvrdovicích
to bývá málokdy pěkný fotbal. Nejinak tomu bylo i tentokrát, zejména co se prvních 20 minut týká.
První vážnější šanci spálil domácí Petr Sehnal, naši první branku vsítil s chutí hrající Martin Gryc
- no a pak už to šlo pěkně po sobě.Druhý, třetí, čtvrtý... Čestný úspěch domácích zaznamenal Sehnal. Početná návštěva, téměř letní počasí a první body z derby, to je po tak dlouhém fotbalovém půstu až, až.
To ale neznamená, že si to rádi nezopakujeme !!!