Jak se komu  (ne)dařilo v posledním kole:

Olomučany – SK Jedovnice A   2 :1  ( 1 : 1 )

Kořenec-Doubravice 0:2

Olešnice-Vavřinec 3:0

Rudice-Letovice 5:4

Kunštát B-Lipůvka 1:3

N ás se bohužel týká ta horší “závorková varianta”, opravdu se nám vůbec nedařilo. Naše snaha s nulovým efektem doháněla trenéra k šílenství ,fanouška k zoufalství. Do toho se z amplionu linul komentář pohřbívající naše naděje na finále z hokejového utkání s Kanadou. Představa parádního sportovního víkendu “vzala za své”...
Po týdnu dochází k výměně stráží, čelo tabulky střeží opět Vilémovice, které v Šošůvce deklasovaly a znechutily Krmelec arénu skórem, které se ani nevešlo na světelnou tabuli... To byl tedy víkend !!!Tabulka:

Branky:2x Kouřil, Magda, Štěpánek
Pro nás opět neznámý soupeř,který se na nás velmi dobře připravil hlavně  co se týká obrany.My jsme nechtěli nic podcenit a hned od začátku jsme dobrou a přesnou kombinační hrou soupeře přehrávali a vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou.Byl to ale soupeř, který z brejku a po našem nedorozumění v obraně šel do vedení.Nám se těsně před přestávkou zaslouženě podařilo vyrovnat.Do druhého poločasu jsme šli s tím,že musíme být trpělivý a hrát pořád rychlou kombinační hru a stále být na míči.Co jsem nám dařilo a také vyplatilo,protože jsme dvěma rychlými brankami šli do vedení. Soupeř to ale nevzdal a opět z brejku snížil výsledek. My jsme, ale po dalších velmi pěkných a především fotbalových akcí přidali další branku. Soupeř ještě utkání zdramatizoval, tím že nám po
naší chybě dál branku. Byli jsme to my, kdo dobře kombinoval a můžeme říci,že celý zápas se odehrával v naší režiji..Soupeř jenom těžil z brejkových situací a musíme pochválit našeho brankáře,který nás v těchto situací hodně podržel.Naši kluci si za předvedený výkon zaslouží velkou pochvalu za kolektivní výkon,kdy jeden bojoval za druhého.            Trenéři: Buchta, Stupinský

Starší žáci     Rudice/Jedovnice -  Svitávka   3 : 4
Branky: Kučera, Magda, Kouřil

Pro nás opět neznámý soupeř, o kterém jsme jen věděli, že má v mužstvu nejlepšího střelce soutěže. To se v průběhu utkání ukázalo, jako klíčové. Naši hráči do zápasu vstoupili velmi vlažně a za to nás trestal. V 20 min. jsme prohrávali 0:2. Měli jsme sice více ze hry,ale chyběl pohyb a větší rychlost. Do poločasu jsme se zvedli a dobrou kombinační hrou jsme vyrovnali.Druhý poločas jsme začali aktivně a vytvořili jsme si velký tlak a zaslouženě jsme šli do vedení. Soupeř ale opět z brejku zahrozil a vyrovnal a vzápětí šel do vedení. Těžko se toto utkání ohodnotí, protože o vítězi rozhodl jeden hráč a to z mužstva soupeře. My jsme kombinovali měli jsme míč na našich kopačkách a soupeř jenom bránil a vše hrál jen na jedno svého hráče,kterého jsme neubránili. Nám chyběl větší pohyb a taky toho trochu fotbalového štěstí. Šance jsme měli, ale nevyužili jsme je. Ono se těžko z našeho pohledu hraje proti tomu,kdo jen brání a odkopává míče.Soupeř pětkrát vystřelil a z toho dal čtyři branky. Je to naše první porážka v soutěží. Je třeba se z toho poučit a pokračovat v naší hře dál.Kluci se snažili, ale ne vždy vše se podaří.
                                  Trenéři: Buchta, Stupinský