Dnes je 5. července 2020

Fotbal - výsledky

Mladší žáci
Tento víkend jsme zakončili dlouhou sérii zápasů, kdy jsme v devíti dnech odehráli pět utkání.  A kluci si vedli doslova znamenitě :bilance 4 výhry ,1 prohra. Tuto sérii jsme zakončili utkáním v Olešnici s výběrem ŽIJEME HROU B, který je složen z hráčů Kunštátu, Olešnice, Lysic a Drnovic a utkáním s Velkými Opatovicemi na vlastním hřišti.
V prvním utkání jsme podali dosud nejlepší výkon v sezoně a zaslouženě si domů odvezli vítězství 7:3. V druhém utkání jsme i po nepříznivém stavu  a po dvou na nás nařízených penaltách, které však zůstaly neproměněny, vybojovali výhru 2:1. Příští týden nás čeká dosud nejtěžší soupeř a to tým Ráječka, který dosud neztratil ani bod. Rádi Vás na tomto utkání uvidíme.  Jan Borek

Starší žáci: Svitávka/Vísky-Jedovnice/Kotvrdovice 4 : 6 ( 3 : 1 )
Branky:Pernica V. 2x, Kocman 2x, Pernica K. 1x, Kuběna 1x

V neděli 20. září 2015 jsme odehráli další zápas ve Vískách. Do utkání jsme vstoupili velmi vlažně a po první půlce prohrávali 3 : 1 . No jo, s jedinou střelou na bránu se zápasy vyhrávají těžko.... Jenže kluci překvapili a do druhé půlky vletěli jako polití živou vodou. Krásné kombinace a přihrávky zakončovali neméně krásnými střelami na bránu - a začaly padat góly. Rozhodčí proti nám bohužel odpískal dvě penalty, což trošku naše nadšení pokazilo, soupeřovi se ale podařilo proměnit v gól jen jednu. Chvíli před koncem jsme vedli 5 : 4 a napětí na lavičce se dalo krájet. "Rozdýchali "jsme to až v poslední minutě, kdy branka Toma Kuběny dala průchod naší radosti a hlavně potvrdila tři body! Naše radost neznala mezí. Díky patří všem klukům za obrovskou bojovnost a sílu takto zápas otočit.

SK Jedovnice B – Voděrady 4 : 0
Branky: Pešička, Hrazdíra, Slouka, Fránek

Běžně k zápasům  B týmu komentáře nepíšeme, dnes ale z tohoto místa zdravíme a palce držíme Lukáši Kuncovi, který si v tomto utkání nešťastně zlomil nohu. Má po operaci a všichni věříme a přejeme mu, aby byl brzy
v  pořádku!!!

SK Jedovnice A – Líšeň C   4 : 2  ( 2 : 2 )
Branky: Viktor Pernica (PK), Martin Tajnai 3
190 diváků

V 5´ po faulu v pokutovém území odchází předčasně do kabin Honza Galita, Líšeň proměňuje nařízenou penaltu a zhruba po 13 minutách navyšuje na 0 : 2. Domácí divák se tiše stydí za předzápasovou domněnku, že by tento zápas  mohl být  „formalitou“. Přijel přece tým z posledního místa tabulky... Domácí divák ale není hloupý a fotbalu někdy i rozumí. Domácí divák navíc zná své mužstvo už natolik, že se zase až tak nestydí, protože věří v jeho schopnosti! Domácí divák  se opravdu nemýlí a ještě do poločasu díky úspěšnému pokutovému kopu kapitána Pernici a následně skvělé trefě kanonýra Tajnaie zvedá hlavu a jde si koupit poločasový nápoj, aby se zahřál před druhou částí... V té už moc prostoru hostující tým nedostal. Naopak, domácí divák je svědkem toho, jak jeho tým bojuje a v čele s „po čertech“  dobrým Matesem (Tajnaiem) otáčí  výsledek na  4 : 2 . Domácí divák je pyšný!  Domácí divák tleská a děkuje svému týmu, který nás tak hezky poškádlil a nakonec tak příjemně naladil na státní svátek, díky kterému si domácí divák mohl dát tentokrát ještě o jeden nápoj navíc!!!