Dnes je 20. září 2021

Fotbal výsledky

Mladší žáci:  SK Jedovnice  -   Olešnice   4 : 1
Branky: 3x Mlčoušek M., Vymazal R.
Sehráli jsme velice pěkné utkání, zapomněli na nevydařený zápas v Boskovicích a hned od začátku bojovali,
snažili se kombinovat a vytvořili si mnoho brankových příležitostí. Ne vše se podařilo, ale hráči podali velice
dobrý výkon a všem bez rozdílu patří velká pochvala.

Drnovice - SK Jedovnice   8 : 5
Branky: Buchta 3, Mlčoušek, Otýpka
Jasným favoritem tohoto utkání byl domácí tým, který v současné době vede tabulku. I přesto jsme odehráli vcelku vyrovnané utkání, potrestáno však bylo několik individuálních chyb. I tak je třeba za snahu a bojovný výkon
našemu mužstvu poděkovat, zejména přihlédneme-li k tomu, že domácí tým je složen z "vyšších ročníků" .

Dorost: SK Jedovnice - Kotvrdovice (odloženo pro nezpůsobilý terén)

Vilémovice B - SK Jedovnice B  3 : 5 ( 2 : 3 )
Branky: Nejezchleb 2, Fiala, Formánek, Pešička

SK Jedovnice A - Vilémovice A  0 : 0
Zatímco "béčko" si přivezlo v sobotu z Vilémovic plný počet bodů, "áčko" si s vilémovickou jedničkou neporadilo
a  přes veškerou snahu za záda exgólmana Urbánka neprotlačilo nic. A tak jsme po dlouhé době viděli utkání
bez branek, naši marnou snahu na pomoklém hřišti, v závěru pak citelné zklamání domácích na hřišti
i na lavičkách. Nic moc, aby si člověk výskl. Ale zase nic moc na to, aby z toho chytil depku. Takže co?
Takže šlapeme dál! Třeba hned v neděli  nás čeká "pouť do Sloupa"...

- Kou -

Nečekané utkání s dobrým koncem sehrála místo pondělního tréninku starší fotbalová přípravka. Naši hosté si popletli přeložený termín zápasu a přijeli dnes (13.5.) místo domluveného, který měl být 13. června. Po chvilce váhání jsme se rozhodli utkání sehrát, na čemž má velkou zásluhu Jara Buchta, který pomohl nachystat hřiště a ujal se role rozhodčího. Zápas pro nás začal výborně a rychle jsme vedli 3:1. Jenže konec poločasu a začátek druhého jsme padli do útlumu, kdy propadala obrana a náš soupeř obrátil na poločasové 3:4 a potom v úvodu druhého poločasu na 5:7. Závěr utkání byl velmi vyhecovaný a bojovný z obou stran, což vedlo k otočení skóre až v samém závěru na 9:8. Kluci nechali na hřišti vše, protože nechtěli doma prohrát s posledním týmem tabulky. Výborně!   -LK-