Dnes je 20. září 2021

Jedovnická starší přípravka

Jedovnická starší přípravka nám udělala radost …

V sobotu byl odehrán v Rájci poslední z 6 zimních halových turnajů a jedovnickou st. přípravku nelze v konečném hodnocení jinak než pochválit! Zápasy našeho týmu patřily k "nejfotbalovějším" a zejména utkání s favorizovaným Rájcem se stala magnetem každého turnaje. Rájec byl vždycky o ten "fotbalový pohlavek" lepší, což ale neplatilo v sobotu. Jedovnice podaly vynikající výkon!!! V dramatickém souboji za hlasité podpory 90 % diváků ("Jéééédovnice) porazily Rájec 3 : 2 ! Byl to opravdu velmi, velmi emotivní zážitek!!! Vítězem tohoto posledního turnaje se staly Jedovnice, v konečném vyhodnocení skončilo naše mužstvo na krásném 2. místě! Je to to nejlepší ohodnocení a vizitka základny jedovnické kopané a zejména ocenění kvalitní, důsledné a obětavé práce trenérů našeho fotbalového "potěru". Každá z těch sobot byla příjemně stráveným časem plným hezkých fotbalových zážitků, hlavně pak bezelstného nadšení a emocí , které téměř nakažlivě přešlo i na nás starší jako potvrzení toho, že v této podobě je fotbal opravdu radostí !!!

Výsledky SK Jedovnice v posledním turnaji: SK Jedovnice - Lipovec 4 : 1 SK Jedovnice - Doubravice 8 : 1 SK Jedovnice - Rájec 3 : 2 SK Jedovnice - Ráječko 1 : 1 SK Jedovnice - Blansko 2 : 1

Celkové pořadí: ( po 6 turnajích) 1. Rájec 2. SK Jedovnice 3. Ráječko 4. Blansko 5. Lipovec, 6. Doubravice

Nejlepším hráčem ( a současně střelcem) byl vyhlášen rájecký Michael Farník,
který vstřelil během 6 turnajů 55 gólů!

14.3.2016 vložil JM

Úřední deska

Celá úřední deska
Usnesení zastupitelstva
Usnesení rady

Smlouvy

Informační média

Ostatní

  • Víte jak se zachovat při mimořádných událostech?
  • Portál krizového řízení pro JmK
  • Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatel