Dnes je 20. září 2021

Šachy - výsledky

V neděli 10. února se hrálo 6. kolo okresního přeboru družstev, tím jsou dvě třetiny soutěže za námi. Hosté vedou tabulku bez ztráty bodu, tudíž byli jasnými favority. Naše družstvo ale podalo slušný výkon, v několika partiích chyběly našim hráčům k vítězství zkušenosti, jichž naopak soupeři měli na rozdávání. O přijatelný výsledek se postaral remízou na nejtěžší 1. šachovnici Jan Matuška a výhrami Tereza Navrátilová a Stanislav Fránek st. Naše družstvo zůstává předposlední.

11.2.2013 vložil JIK B

Úřední deska

Celá úřední deska
Usnesení zastupitelstva
Usnesení rady

Smlouvy

Informační média

Ostatní

  • Víte jak se zachovat při mimořádných událostech?
  • Portál krizového řízení pro JmK
  • Výchova dětí v oblasti požární ochrany a ochrany obyvatel